26 marca – V Niedziela Wielkiego Postu

1. W niedzielę 26 marca – V NIEDZIELA WIELKIEO POSTU– Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30.

1a. List Pasterski Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Ks. Abp Adama Szala na I Niedzielę Wielkiego Postu

1b. KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek
postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych
Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci,
miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej.

Przedstawicielem Ojca Świętego
będzie kard. Marcello Semeraro,
Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…

1c. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – MARZEC

1d. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – KWIECIEŃ

2. W poniedziałek 27 marca – wspomnienie św. Ernesta, opata i męczennika oraz św. Ruperta, biskupa – Msza Święta o godz. 6:45.

3. We wtorek 28 marca – wspomnienie św. Guntrama, króla – Msza Święta o godz. 8:00.

4. W środę 29 marca – wspomnienie św. Stefana IX, papieża oraz św. Wilhelma Temperiusza, biskupa – SPOWIEDŹ WIELKANOCNA W PARAFII O GODZ. 15:00 Msza Święta – po zakończeniu spowiedzi.

5. W czwartek 30 marca – wspomnienie bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego, księcia oraz św. Leonarda Murialdo, prezbitera – Msza Święta o godz. 8:00.

6. W piątek 31 marca – wspomnienie św. Beniamina, diakona i męczennika oraz św. Balbiny, dziewicy i męczennicy, DROGA KRZYŻOWA 16:30, MSZA ŚWIĘTA 17:10.

6a. W piątek 31 marca – Droga Krzyżowa Służb Mundurowych w Zwierzyniu, prowadzona przez BdPN. Zbiórka przy Kościele w Zwierzyniu 13:45.

7. W sobotę 1 kwietnia – św. Hugo, biskupa oraz św. Marii Egipcjanki, pustelnicy – Msza Święta z Różańcem Fatimskim o godz. 18:00.

7a. W sobotę 1 kwietnia – Droga Krzyżowa na Przełęcz Bukowską organizowana przez Duszpasterstwo Turystyczne Archidiecezji Przemyskiej. Msza Święta na cerkwisku w Wołosatem o godz. 9:00. Należy pamiętać o odpowiednim obuwiu, odzieży, herbacie, posiłku. Każdy z uczestników bierze udział na własną odpowiedzialność.

8. W niedzielę 2 kwietnia – VI NIEDZIELA WIELKIEO POSTU – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ, NIEDZIELA PALMOWA – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30. Po obu Mszach Świętych zmiana tajemnic różańcowych.

8a. W niedzielę 2 kwietnia – 18 rocznica odejścia DO DOMU OJCA św. Jana Pawła II. Przez Jego wstawiennictwo módlmy się w naszych codziennych intencjach, a szczególnie o pokój na świecie, na Ukrainie, w naszych sercach i o nawrócenie Rosji.

https://ulmowie.pl/