Uncategorized

14 lipca – XV Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – LIPIEC CZYTANIA LITURGICZNE ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO – LECTIO DIVINA – NAUCZANIE PANA BOGA Wielka Nowenna przed dwu-tysiącleciem Odkupienia (2024-2033) Nawiedzenie obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa… 1. […]

Uncategorized

7 lipca – XIV Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – LIPIEC CZYTANIA LITURGICZNE ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO – LECTIO DIVINA – NAUCZANIE PANA BOGA Wielka Nowenna przed dwu-tysiącleciem Odkupienia (2024-2033) Nawiedzenie obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa… 1. […]

Uncategorized

30 czerwca – XIII Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – LIPIEC CZYTANIA LITURGICZNE ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO – LECTIO DIVINA – NAUCZANIE PANA BOGA Wielka Nowenna przed dwu-tysiącleciem Odkupienia (2024-2033) Nawiedzenie obrazu […]

Uncategorized

23 czerwca – XII Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC CZYTANIA LITURGICZNE ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO – LECTIO DIVINA – NAUCZANIE PANA BOGA Wielka Nowenna przed dwu-tysiącleciem Odkupienia (2024-2033) Nawiedzenie obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa… 1. […]

Uncategorized

16 czerwca – XI Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC CZYTANIA LITURGICZNE ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO – LECTIO DIVINA – NAUCZANIE PANA BOGA Wielka Nowenna przed dwu-tysiącleciem Odkupienia (2024-2033) Nawiedzenie obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa… 1. […]