2 czerwca – 9 Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC

CZYTANIA LITURGICZNE

ROZWAŻANIE SŁOWA BOŻEGO – LECTIO DIVINA – NAUCZANIE PANA BOGA

Wielka Nowenna przed dwu-tysiącleciem Odkupienia (2024-2033)

Nawiedzenie obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa…

2. W poniedziałek 3 czerwca, wspomnienie świętych Karola Lwanga i Towarzyszy, męczenników – Msza Święta z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19:00.

3. We wtorek 4 czerwca, wspomnienie św. Piotra z Werony, prezbitera i męczennika – Msza Święta z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19:00.

4. W środę 5 czerwca, wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika oraz bł. Małgorzaty Łucji Szewczyk, dziewicy – Msza Święta z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19:00.

5. W czwartek 6 czerwca, wspomnienie bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy – Msza Święta z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19:00. Zakończenie Oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – błogosławieństwo dzieci i wianków.

6. W piątek 7 maja, UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA, wspomnienie bł. Marii Teresy de Soubiran, dziewicy, której objawiła się Matka Boża w Lourdes – Msza Święta z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Górzance o godz. 16:00, Sakrament Pokuty i Pojednania – Spowiedź Święta o godz. 15:00. Odpust w Bóbrce o godz. 17:30, odpust w Łobozewie 18:00.

7. W sobotę 8 czerwca, WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, wspomnienie św. Jadwigi Królowej – Msza Święta z Litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19:00.