3 marca – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – MARZEC

CZYTANIA LITURGICZNE

Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post 2024

List Księdza Arcybiskupa Adama Szala – Metropolity Przemyskiego na I Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek 4 marca, święto św. Kazimierza Królewicza – Mszy Świętej nie będzie.

3. We wtorek 5 marca, wspomnienie św. Wirgiliusza z Arles, biskupa – Mszy Świętej nie będzie.

4. W środę 6 marca, wspomnienie św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy – Msza Święta o godz. 17:00.

5. W czwartek 7 marca, wspomnienie świętych męczennic Perpetui i Felicyty – Msza Święta o godz. 17:00.

6. W piątek 8 marca, wspomnienie św. Jana Bożego, zakonnika oraz św. Beaty, dziewicy i męczennicy – Droga Krzyżowa 16:30 i Msza Święta w intencji kobiet o godz. 17:00.

7. W sobotę 9 marca, wspomnienie św. Franciszki Rzymianki oraz św. Dominika Savio – Mszy Świętej nie będzie.

10-18 marca – Nowenna przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

0 R

19 marca 2024 r. – 125 rocznica przejęcia sakry biskupiej przez św. Józefa Sebastiana Pelczara, 24 marca 2024 r. – 100 rocznica śmierci Świętego. Relikwie Świętego Józefa Sebastiana Pelczara znajdują się w naszej Świątyni.