18 lutego – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – LUTY

CZYTANIA LITURGICZNE

Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post 2024

List Księdza Arcybiskupa Adama Szala – Metropolity Przemyskiego na I Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek 19 lutego, wspomnienie św. Konrada z Piacenzy, pustelnika – Msza Święta o godz. 17:00.

3. We wtorek 20 lutego, wspomnienie świętych Franciszka i Hiacynty Marto, dzieci fatimskich – Msza Święta o godz. 17:00.

4. W środę 21 lutego, wspomnienie św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła – Msza Święta o godz. 8:00.

5. W czwartek 22 lutego, wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika – Msza Święta o godz. 17:00.

6. W piątek 23 lutego, wspomnienie bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, prezbitera i męczennika – Droga Krzyżowa 16:30 i Msza Święta o godz. 17:00. Pierwszy Piątek Wielkiego Postu.

7. W sobotę 24 lutego, wspomnienie św. Marka Marconiego, zakonnika – Mszy Świętej nie będzie.