11 lutego – SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – LUTY

CZYTANIA LITURGICZNE

Orędzie Ojca Świętego Franciszka na XXXII Światowy Dzień Chorych

Bp Bronakowski: Módlmy się, aby Polska była trzeźwa i wolna, wierna Chrystusowi i Kościołowi

2. W poniedziałek 12 lutego, wspomnienie św. Melecjusza, patriarchy i bł. Józefa Eulalio Valdés, zakonnika – Msza Święta o godz. 17:00.

3. We wtorek 13 lutego, wspomnienie bł. Jordana z Saksonii, zakonnika, prezbitera i św. Eulogiusza patriarchy – Msza Święta o godz. 17:00.

5. W czwartek 15 lutego, wspomnienie św. Klaudiusza de la Colombiere, prezbitera i bł. Michała Sopoćko, prezbitera – Msza Święta o godz. 17:00.

6. W piątek 16 lutego, wspomnienie św. Julianny, dziewicy i męczennicy i bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika – Droga Krzyżowa 16:30 i Msza Święta o godz. 17:00. Pierwszy Piątek Wielkiego Postu – Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego.

7. W sobotę 17 lutego, wspomnienie Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny – Msza Święta o godz. 17:00.