18 czerwca – Jedenasta Niedziela Zwykła

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC

1. W niedzielę 18 czerwca – JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec 10:30.

2. W poniedziałek 19 czerwca – wspomnienie św. Romualda, opata – Mszy Świętej nie będzie.

3. We wtorek 20 czerwca – wspomnienie św. Wincenty Geroza, dziewicy – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

4. W środę 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

5. W czwartek 22 czerwca – wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa oraz świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza More’a – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

6. W piątek 23 czerwca – św. Józefa Cafasso, prezbitera – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

7. W sobotę 24 czerwca – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19:00.

8. W niedzielę 25 czerwca – DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec 10:30. Msza Święta w Łopience o godz. 15:00.

9. Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci, miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej. Przedstawicielem Ojca Świętego będzie kard. Marcello Semeraro, Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…