4 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC

REKOLEKCJE W GÓRZANCE – „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY” (niedziela 8:00 i 11:00, poniedziałek-wtorek) – Msze Święte (niedziela 8:00 i 11:00, poniedziałek-wtorek) z nauką i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Najświętszym Sakramentem.

1. W niedzielę 4 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00 z nauką rekolekcyjną „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY”. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec 10:30.

2. W poniedziałek 5 czerwca – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika – Msza Święta z nauką rekolekcyjną i z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

3. We wtorek 6 czerwca – wspomnienie św. Norberta, biskupa – Msza Święta z nauką rekolekcyjną i z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

4. W środę 7 czerwca – wspomnienie bł. Marii Teresy de Soubiran, dziewicy – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

5. W czwartek 8 czerwca – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PANA JEZUSA. Pierwsza Msza Święta o godz. 8:00, po Niej procesja w kierunku Wołkowyi, druga Msza Święta po procesji o godz. 11:00. Ołtarz pierwszy przy kapliczce Chrystusa Króla, drugi przy kapliczce św. Jana Nepomucena, trzeci przy posesji Czesławy i Michała Kułaków, czwarty przy Krzyżu. O 15:00 Msza Święta z procesją wokół świątyni w Łopience.

6. W piątek 9 czerwca – Oktawa Uroczystości Bożego Ciała, wspomnienie św. Efrema Syryjczyka, diakona i doktora Kościoła – Msza Święta z procesją i z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

6a. W piątek 9 czerwca – w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku Ks. Biskup Stanisław Jamrozek udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z Dekanatu Solina w tym dwóm dziewczynkom z naszej Parafii. Msza Święta o godz. 16:00.

7. W sobotę 10 czerwca – wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa – Msza Święta z procesją i z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

8. W niedzielę 11 czerwca – X NIEDZIELA ZWYKŁA – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00 z nauką rekolekcyjną „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY”. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec 10:30.

9. Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci, miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej. Przedstawicielem Ojca Świętego będzie kard. Marcello Semeraro, Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…

https://ulmowie.pl/