28 maja – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – MAJ

ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI – CZERWIEC

1. W niedzielę 28 maja – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00. Litania Loretańska ku czci NMP i Różaniec 10:30.

2. W poniedziałek 29 maja – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – Msza Święta z Litanią Loretańską o godz. 18:00.

3. We wtorek 30 maja – wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika oraz św. Zdzisławy – Msza Święta z Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny o godz. 18:00.

4. W środę 31 maja – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny – Msza Święta z Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny o godz. 18:00.

5. W czwartek 1 czerwca – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, pierwszy czwartek miesiąca przez wstawiennictwo bł. Jana Wojciecha Balickiego módlmy się w intencji Księdza Proboszcza, Duchownych Archidiecezji Przemyskiej, 9 Neoprezbiterów (nowo-wyświęconych Księży), 6 Diakonów oraz Kleryków i rozeznających swoje powołanie – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.

6. W piątek 2 czerwca – pierwszy piątek miesiąca, wspomnienie świętych męczenników Marcelina i Piotra – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00, Spowiedź Święta o godz. 17:00.

7. W sobotę 3 czerwca – pierwsza sobota miesiąca, wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy – Msza Święta z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różańcem Fatimskim o godz. 18:00.

REKOLEKCJE W GÓRZANCE – „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY” (niedziela 8:00 i 11:00, poniedziałek-wtorek) – Msze Święte (niedziela 8:00 i 11:00, poniedziałek-wtorek) z nauką i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Najświętszym Sakramentem.

8. W niedzielę 4 czerwca – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00 z nauką rekolekcyjną „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY”. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Różaniec 10:30.

9. Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci, miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej. Przedstawicielem Ojca Świętego będzie kard. Marcello Semeraro, Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…

https://ulmowie.pl/