12 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

1. W niedzielę 12 marca – III NIEDZIELA WIELKIEO POSTU– Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30.

1a. W dniach 10-18 marca – trwa Nowenna do św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

1b. List Pasterski Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Ks. Abp Adama Szala na I Niedzielę Wielkiego Postu

1c. KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek
postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych
Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci,
miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej.

Przedstawicielem Ojca Świętego
będzie kard. Marcello Semeraro,
Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…

1d. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – MARZEC

2. W poniedziałek 13 marca – wspomnienie św. Krystyny, męczennicy oraz św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy – Msza Święta o godz. 17:00.

3. We wtorek 14 marca – wspomnienie św. Matyldy – Mszy Świętej nie będzie.

4. W środę 15 marca – wspomnienie św. Klemensa Marii Hofbauera, prezbitera – Msza Święta o godz. 17:00.

4a. W środę 15 marca – 75. rocznica śmierci bł. ks. Jana Wojciecha Balickiego. Litania do bł. Jana Wojciecha Balickiego

5. W czwartek 16 marca – wspomnienie św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika oraz św. Renata Goupil, prezbitera i męczennika – Msza Święta o godz. 17:00.

6. W piątek 17 marca – wspomnienie św. Patryka, biskupa oraz św. Gertrudy, ksieni, DROGA KRZYŻOWA 16:30, MSZA ŚWIĘTA 17:10.

7. W sobotę 18 marca – wspomnienie św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła oraz św. Edwarda, męczennika – Msza Święta o godz. 8:00.

8. W niedzielę 19 marca – IV NIEDZIELA WIELKIEO POSTU– Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30.
W związku z IV Niedzielą Wielkiego Postu – Uroczystość św. Józefa jest przeniesiona na poniedziałek 20 marca.
Módlmy się w intencji Księdza Proboszcza, Któremu także patronuje św. Józef.