5 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

1. W niedzielę 5 marca – II NIEDZIELA WIELKIEO POSTU– NIEDZIELA „AD GENTES” – „KU NARODOM” – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30. Po obu Mszach Świętych zmiana tajemnic różańcowych.

1a. List Pasterski Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Ks. Abp Adama Szala na I Niedzielę Wielkiego Postu

1b. KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek
postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych
Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci,
miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej.

Przedstawicielem Ojca Świętego
będzie kard. Marcello Semeraro,
Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…

1c. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – MARZEC

2. W poniedziałek 6 marca – wspomnienie św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy oraz św. Olegariusza, biskupa – Msza Święta o godz. 8:00.

3. We wtorek 7 marca – wspomnienie świętych męczennic Perpetuy i Felicyty – Msza Święta o godz. 17:00.

4. W środę 8 marca – wspomnienie św. Jana Bożego, zakonnika, św. Stefana z Obazine, opat oraz św. Beaty, dziewicy i męczennicy – Msza Święta o godz. 17:00.

5. W czwartek 9 marca – wspomnienie św. Franciszki Rzymianki oraz św. Dominika Savio – Msza Święta o godz. 17:00.

6. W piątek 10 marca – wspomnienie św. Symplicjusza I, papieża, św. Makarego, biskupa oraz świętych Czterdziestu Męczenników z Sebasty, DROGA KRZYŻOWA 16:30, MSZA ŚWIĘTA 17:00 i Nowenna do św. Józefa.

6a. 10-18 marca – Nowenna przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

7. W sobotę 11 marca – wspomnienie św. Konstantyna, prezbitera oraz św. Sofroniusza, biskupa – Mszy Świętej nie będzie.

8. W niedzielę 12 marca – III NIEDZIELA WIELKIEO POSTU– Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30.