26 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu

1. W niedzielę 26 lutego – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30.

1a. List Pasterski Arcybiskupa Metropolity Przemyskiego Ks. Abp Adama Szala na I Niedzielę Wielkiego Postu

1b. KOMUNIKAT ARCYBISKUPA METROPOLITY PRZEMYSKIEO KS. ABP ADAMA SZALA

Z radością informujemy, że Ojciec Święty Franciszek
postanowił, aby obrzęd beatyfikacji Czcigodnych Sług Bożych
Józefa i Wiktorii Ulmów i ich 7 Dzieci,
miał miejsce 10 września 2023 r. w Markowej.

Przedstawicielem Ojca Świętego
będzie kard. Marcello Semeraro,
Prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.

SŁUDZY BOŻY – RODZINA ULMÓW Z MARKOWEJ…

1c. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – LUTY

1d. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – MARZEC

2. W poniedziałek 27 lutego – wspomnienie św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika oraz św. Leandera, biskupa – Msza Święta o godz. 17:00.

3. We wtorek 28 lutego – wspomnienie św. Hilarego I, papieża oraz św. Romana Jurajskiego, opata – Msza Święta o godz. 17:00.

4. W środę 1 marca – wspomnienie św. Feliksa III, papieża – Msza Święta o godz. 17:00.

5. W czwartek 2 marca – pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się w intencji Księdza Proboszcza oraz całego Duchowieństwa Archidiecezji Przemyskiej i Seminarzystów Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu, wspomnienie św. Agnieszki z Pragi, ksieni – Msza Święta o godz. 17:00.

6. W piątek 3 marca – pierwszy piątek miesiąca, wspomnienie św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy – SPOWIEDŹ 16:00, DROGA KRZYŻOWA 16:45, MSZA ŚWIĘTA po nabożeństwie Drogi Krzyżowej ok. 17:10.

7. W sobotę 4 marca – pierwsza sobota miesiąca, święto św. Kazimierza, królewicza – Msza Święta z Różańcem Fatimskim o godz. 17:00.

8. W niedzielę 5 marca – II NIEDZIELA WIELKIEO POSTU– Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Gorzkie Żale o godz. 10:30. Po obu Mszach Świętych zmiana tajemnic różańcowych.