29 stycznia – IV Niedziela Zwykła

1. W niedzielę 29 stycznia – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Różaniec o godz. 10:30.

1a. W tygodniu, gdy przypada rocznica urodzin Ks. Piotra – powierzajmy posługę Księdza Proboszcza w opiekę Opatrzności Bożej, św. Józefa i św. Rity, módlmy się o siły i zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże.

Błogosławieństwo od Pana Boga, przekazane Mojżeszowi, a przez Mojżesza – Aaronowi, z Księgi Liczb 6, 24-26, mówi: „NIECH CIĘ PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE. NIECH PAN ROZPROMIENI OBLICZE SWE NAD TOBĄ, NIECH CIĘ OBDARZY SWĄ ŁASKĄ. NIECH ZWRÓCI KU TOBIE OBLICZE SWOJE I NIECH CIĘ OBDARZY POKOJEM.”

1b. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – STYCZEŃ

1c. ŚWIĘCI I BŁOOSŁAWIENI – LUTY

2. W poniedziałek 30 stycznia – wspomnienie bł. Bronisława Markiewicza, prezbitera – Msza Święta o godz. 17:00.

3. We wtorek 31 stycznia – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera – Msza Święta o godz. 17:00.

4. W środę 1 lutego – wspomnienie św. Brygidy z Kildare, dziewicy – Msza Święta o godz. 17:00.

5. W czwartek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego – Msze Święte z poświęceniem gromnic o godz. 9:00 i 17:00.

5a. W czwartek 2 lutego – I czwartek miesiąca – módlmy się w intencji Księdza Proboszcza i całego Duchowieństwa Archidiecezji Przemyskiej, módlmy się za Alumnów, Kleryków i Diakonów Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.


6. W piątek 3 lutego – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika albo św. Oskara, biskupa – I piątek miesiąca – Sakrament Pokuty i Pojednania godz. 16:00, Msza Święta 17:00.


7. W sobotę 4 lutego – wspomnienie św. Katarzyny Ricci, dziewicy – I sobota miesiąca – Msza Święta z Różańcem Fatimskim o godz. 17:00.

8. W niedzielę 5 lutego – V NIEDZIELA ZWYKŁA – Msze Święte o godz. 8:00 i 11:00, Różaniec o godz. 10:30. Po obu Mszach Świętych zmiana Tajemnic Różańcowych oraz poświęcenie chleba i soli z okazji wspomnienia św. Agaty męczennicy – patronki kominiarzy, ludwisarzy i odlewników.